Silindir Kırıcı
Silindir Kırıcı
Silindir Kırıcı
Silindir Kırıcı

Açıklama

Türkiye de geçmiş yıllarda küçük ve orta kapasiteli agrega üretim tesislerinde de başarılı olarak kullanılan silindir kırıcılar günümüzde kapasitelerin artmasıyla ve aşındırıcı sert malzemelerdeki dezavantajlarıyla birlikte kullanımı azalmış, ancak son üründe ince malzeme oranının azaltılması istenen özel uygulamalarda vazgeçilmez kırıcılardandır. İkili silindir kırıcılar birbirlerine karşılıklı olarak aynı ya da farklı hızlarda dönen iki silindirin baskı gücüyle malzemelerin kırılarak boyutlarının küçültülmesini sağlar. Tek silindirli/ dört silindirli veya Aşırı Yüksek Basınçlı Silindir modelleri de Dünya genelinde üretilmektedir.

Silindir kırıcı tipi ve büyüklüğünün seçimi kırılan malzeme ve istenen ürüne,malzeme ve silindirler arasındaki sürtünmelere bağlı olduğundan mutlaka uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Rastgele alınan bu tip kırıcılar müşterilerin hayal kırıklığı yaşamasına neden olabilir ve yapılan yatırım boşa gidebilir. Bu konuda MTM teknik ekibinin tecrübe ve bilgi birikimine güvenebilir yatırımınızı güvenle yapabilirsiniz.

Özellikler

Silindir Kırıcı
Ayarlanabilir Silindir
MTM Silindir Kırıcıları içerisine kaçabilecek demirlerin makinaya zarar vermemesi ve merdane aralıkları ayarlarının kolaylıkla değiştirilebilmesi için hidrolik sistemle tasarlanmıştır.

Yüksek Performans
MTM Silindir Kırıcıları aşındırıcı yada aşındırıcı olmayan malzemelerde düz diş yada tırtıklı merdane seçenekleriyle yüksek kapasitelerle çalışır.

Teknik Özellikler

Model Silindir Ölçüleri (mm) Kapasite(Ton/Saat) Hız (Devir/Dakika) Motor Gücü (Kw) Ağırlık(kg)
MK-23 600*400 16-94 86 30 3700
MK-24 1000*550 34-250 60 75 10600

GALERİ